ГлавнаяПравилаРаботаКонтактыСсылкиО нас    
СтавкиРезультатыРегистрацияСотрудничество    
Фартовый баксзаработать без труда? - вам сюда!    
История счетаВыплатыПополнение счетаВаши реквизиты    
16 июня, 2008 Добавить в избранное Сделать стартовой
00:46 GMT+2ПРАВИЛА ПАРІ
БУКМЕКЕРСЬКОЇ КОНТОРИ «ШАНС».

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.       Ця редакція правил набрала чинності з 26.04.2006 г. Усі попередні редакції правил вважаються такими, що втратили силу. Таким чином всі парі, що укладені  між букмекерською конторою ”ШАНС”  та  клієнтами  у цей період часу, регулюються на підставі цих правил.

2.       Букмекерська  контора «ШАНС» укладає парі на спортивні та інші події.

3.       Парі між букмекерською конторою ”Шанс”  та  клієнтами укладаються у формі прийому ставок від клієнтів на умовах, що пропонує контора.

4.       Букмекерська  контора «ШАНС» приймає ставки у осіб, які згодні з  правилами, що встановлені конторою. Зроблена ставка  означає, що гравець згоден з цими правилами.

5.       Ставки приймаються у осіб,  які досягли 18 років, відповідальність за порушення цього пункту   несе клієнт.

6.       Зроблені ставки зміні, або відміні  не підлягають; претензії з правильності заповнення карточки приймаються  безпосередньо після видачі  її клієнту.

7.       Букмекерська контора залишає за собою право відмовити в прийманні  ставки будь-якій особі без пояснення причин.

 

II. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПРИЙОМА СТАВОК

 

 

1.       Ставки приймаються на підставі лінії – списку запропонованих подій з встановленими букмекерською конторою коефіцієнтами виграшів.

2.       Типи ставок:

3.       “одинар” – ставка на окрему подію. Виплата визначається множенням величини ставки на  коефіцієнт виграшу для даної події;

-          “експрес” – ставка, що складається з двох і більше подій одночасно.  Виплата визначається множенням  величини ставки на  коефіцієнт виграшу експреса, який дорівнює перемноженню  усіх коефіцієнтів виграшу для подій, що включені в експрес.  Експрес є програним, якщо результат  хоча б однієї події  вгаданий  невірно. В експрес не можна включати залежні результати події.Якщо така ставка зроблена,то з виграшного експресу виключаються всі залежні події,крім однієї (на розсуд контори).Претензії на програшні експреси не приймаються;

-          “система” – повна комбінація експресів, вказаного розміру и заздалегідь визначеної кількості подій. Кожна комбінація в системі розраховується як окремий експрес. Виплата по системі дорівнює  сумі виграшів по виграним експресам системи.

4.       Мінімальна ставка - 3 гривнi. Максимальний виграш по  одинару  - 1000 гривень, на подвійний    експрес – 2000 гривень, на потрійний і більше, а також систему – 5000 гривен. Контора має право  змінювати величину мінімальної ставки и максимального виграшу, вказуючи про це  в роздруківці лінії.

5.       Фори та коефіцієнти можуть змінюватись після будь-якої ставки. Умови  раніше зроблених ставок       залишаються незмінними.

6.       Про всі зміни умов прийому ставок клієнти дізнаються з роздруківки лінії або від букмекера-касира.

7.       Якщо ставка зроблена по  форах та коефіцієнтах, що не відповідають встановленій  лінії (помилки персоналу, програмного забезпечення і т.і.) , то вона підлягає поверненню.

8.       У списку подій на першому місті («хазяїн») вказана команда, на полі якої  відбувається матч, якщо в заголовку не вказано місце проведення зустрічі. Перенос матчу на нейтральне поле не є підставою для повернення ставки. У випадку  проведення  матчу на полі команди, що вказана на другому місті («гість») в списку подій (окрім команд з одного міста), ставки на цей матч підлягають поверненню. Також ставки підлягають поверненню у випадку, коли вказано нейтральне поле( н\п), а матч відбувався  на полі однієї  з команд.

9.       Дата та  час початку подій, що вказані в лінії, є орієнтовними. Букмекерська    контора не несе відповідальності за невідповідність дати та часу реальному початку події.    Помилково вказана дата проведення події не є підставою для відміни ставки. У випадку переносу події  не більш ніж  на дві доби, ставки на цю подію зберігаються. У всіх випадках, ставки зроблені після фактичного початку події підлягають поверненню.

10.    Якщо  матч перенесено або не завершено з будь-яких причин (немає офіційно затвердженого остаточного результату), і не дограно на протязі двух діб, то ставки на нього підлягають поверненню.

11.    Якщо ставка свідомо зроблена на завершену подію,то вона анулюється і поверненню не підлягає.

12.    Якщо у змаганні призове місце поділено на двох і більше учасників, то ставки, зроблені  на них повертаються.

13.    Всі ставки на події та учасників змагань, що підлягають  поверненню, з експресів виключаються.

14.    Фірма проводить розрахунки за первинним  результатом, який об’явлено на підставі  офіційних протоколів та других офіційних джерел інформації безпосередньо після завершення події. Подальші дискваліфікації та відміни на розрахунки не впливають. У випадку  явних розбіжностей протокольних даних з фактичними Контора залишає  за собою право не приймати до уваги ці помилкові дані, а ставки розраховувати на підставі  фактичних.

15.    Претензії по результату або  часу початку події приймаються до розгляду на протязі  10 днів після початку події, тільки  в пакеті з офіційними документами відповідних спортивних федерацій.

16.    Для одержання виплати по загублених картках учасник парі повинен не пізніше ніж за 3 дні до закінчення терміну виплати пред`явити в БК „Шанс”  такі документи: заява на ім`я директора контори із зазначенням прізвища, ім`я, по-батькові, дані паспорту, місце проживання, телефон; повне описання змісту загубленої картки із зазначенням зроблених виборів, виду ставки (ставок), сум по ставках (якщо картка містила кілька ставок) і загальної суми по картці.

17.    Зміст і сума ставки вказуються в картці, що видана учаснику парі. Виплата виграшів здійснюється тільки по пред`явленню картки і кассового чека, починаючи з дня, наступного за днем закінчення останньої за часом події, що зазначена в ній. Виграшна картка дійсна протягом 30 днів з моменту завершення останньої за часом події, включеної в картку.

18.    Великі вигарші можуть виплачуватись БШ „Шанс” протягом двох банківських днів (цей час потрібен для переведення коштів з банку до головної контори або філії).

19.    В суперечних ситуаціях, що не мають прецеденту, остаточне рішення приймається  букмекерською конторою.

 

III. ВИДИ СТАВОК

Основні:

1.       на фактичний результат матчу. 

2.       на перемогу з урахуванням встановленої фори:  для визначення результату гри необхідно прибавити до голів (очок та ін.) обраної команди (учасника) встановлену для неї фору. Якщо після складання результат на користь обраної команди (учасника), то ставка вважається виграною, якщо результат на користь  суперника, то ставка програна, якщо результат нічийний – повернення  ставки.

3.       на «тотал»: необхідно вгадати загальну кількість голів (очок та ін.) в матчі (змаганні) – більше або менше встановленого конторою. Якщо фактичний «тотал» дорівнює   встановленому   конторою – повернення  ставок.

4.       на «прохід»: у   змаганні   вихід до наступного  раунду  цього змагання або  перемогу у ньому  (фінальний матч). У випадку, коли вихід в наступний раунд команди визначається по сумі декількох  матчів, при зміні порядку проведення ігор на полях команд, ставки  при грі на «прохід» залишаються в силі. Якщо  один з матчів не відбувся або було перервано, «прохід» визначається по фактичному виходу команди до наступного раунду. Якщо результат одного з матчів змінено, і про це повідомлено до проведення наступного  матчу  в  цій  парі команд, то «прохід» визначається по фактичному виходу команди в наступне коло;

5.        «результат учасника» - необхідно вгадати, чи дійде  учасник (команда) визначеної  стадії змагання (1/16,1/8, и т.д.) або яке місце учасник (команда) займе у змаганні. Якщо результат учасника (команди) пізніше відмінено, відміна до уваги не береться.

6.       на порівняння:

7.       - результативності матчів -  «Де більше»: пропонується вгадати, в якому з двох обраних    клієнтом матчів  буде більшим фактичний «тотал» .При однаковій результативності в обраних  матчах - повернення ставок. Турніри, в яких можливі порівняння «Хто краще», контора оговорює  у додатках до  лінії;

-          показаних командами результатів – «Хто краще»: пропонується вгадати  яка з двох обраних   клієнтом команд доб’ється  кращої різниці голів (очок и т.д.). При однаковій різниці – повернення ставок. Турніри, в яких можливі порівняння «Хто краще», контора оговорює в додатках до лінії.

-          результативності таймів (періодів и т.д.) – пропонується вгадати, який з двох таймів (періодів та ін.) одного матчу буде більш  результативним. При однаковій результативності – повернення ставок.

8.       Коефіцієнти для гри на порівняння публікуються в додатках до лінії.

9.       Усі інші  види ставок, не є основними та мають загальну  назву - «розпис» .

 

Ставки по видах спорту

ФУТБОЛ

10.    Ставки на футбольні матчі приймаються на основний час (матчі МLS враховують весь додатковий час).

11.    Пропонуються такі  види ставок:

- на фактичний результат матчу: перемога першої команди  –«1», нічия – «Х»,
  перемога другої  команди  – «2»;

- на перемогу однієї з команд в матчі, з урахуванням встановленої для неї фори.

У деяких команд після фори і основного коефіцієнту у лапках  вказано додатковий коефіцієнт. На нього множиться сума ставки, якщо в матчі з  урахуванням фори не вистачило 0,5 фори до нічийного  результату (якщо додатковий коефіцієнт не вказано - ставка програна).

- на  загальний«тотал» матчу: більше або менше, парний чи непарний ( 0 – парний );

- на загальну кількість голів у матчі;

               - на «прохід»;

- на порівняння «Де більше» , «Хто краще», порівняння результативності таймів;

- на конкретний рахунок матчу;

-«результат першого тайму и  матчу»–вимагається одночасно вгадати результат («1» , «Х» , «2» )   1-го тайму  та всього матчу в цілому;

- вгадати кількість кутових, що подані у матчі;

- вгадати кількість карток, (жовтих та червоних) у матчі, при цьому друга  жовта картка та,       внаслідок цього, червона рахуються як  одна;

- вгадати, чи буде вилучення  гравця з поля;

- вгадати, чи буде призначено пенальті в матчі;

- вгадати, чи буде  забито 1-й гол в матчі до такої-то визначеної  хвилини або  ні;

- вгадати, яка з команд заб’є перший гол в матчі. Можливі три результати—ком.1,ком.2, ніхто не заб’є;

- вгадати,чи буде тотал матчу парний чи непарний (0-0  парний);

- вгадати, яка з команд подасть перший кутовий  в матчу;

- на результат матчу з урахуванням встановленої для цього матчу фори (можливі три результати).

                  Наприклад:      ф     «ком1»   «х»   «ком2»

                                        -1        2,7        3,0      2,0

У цьому випадку ставка на «ком1» виграє при перемозі цієї  команди з різницею в 2 і більше гола, ставка на «х»--у випадку перемоги «ком1» з різницею  в один гол , ставка на «ком2»--у випадку будь-якого іншого результату;

- на  фактичний результат 1-го тайму;

- на індивідуальні «тотали» команд – вгадати, заб’є  вказана команда більше чи менше визначеної кількості голів;

-вгадати, заб’є чи ні вказана команда  хоча б один гол в матчу;

-«обидві заб’ють» - вгадати, чи заб’ють обидві команди в матчу або не заб’є хоча б одна з них.

 - на індивідуальні «тотали» гравців – вгадати, чи заб’є вказаний гравець більше або менше визначеної кількості голiв. Якщо гравець не грав – повернення ставок.

 

БАСКЕТБОЛ

12.    Результат матчу враховує весь додатковий час, якщо у роздруківці не вказано інше.

13.    Пропонуються такі види ставок:

- на фактичний результат матчу: перемога першої команди –«1», перемога другої  команди – «2»;

- на перемогу однієї з команд с урахуванням встановленої  для неї фори;

- на  загальний «тотал» матчу;

- на« прохід»;

- на порівняння «Де більше» , «Хто краще», порівняння результативності четвертин;

- на індивідуальні «тотали» команд вгадати, чи набере  вказана команда більше або менше визначеної кількості очок.

- на індивідуальні «тотали» гравців – вгадати, чи набере вказаний гравець більше або менше визначеної кількості очок. Якщо гравець не грав – повернення ставок.

14.    В баскетбольних матчах можлива “покупка”  від 1 до 5  очок фори и від 1 до 5 очок “total” . Таблиці  зміни коефіцієнтів при  «покупках» друкуються  в додатках до  лінії та  можуть змінюватись по рішенню контори.

        При “покупке” фора (–0,5) змінюється на (+1,5), а фора (-1) – на (+1).

ХОКЕЙ

15.    Ставки на хокейні матчі приймаються на основний  час, якщо у роздруківці не вказано інше.

16.    Пропонуються такі види ставок:

- на фактичний результат матчу,періоду: перемога першої команди –«1», нічия –«Х»,
перемога другої  команди – «2»;

- на перемогу однієї з команд з урахуванням встановленої  для неї фори ;

- на «прохід»;

- на загальний «тотал» матчу :більше або менше, парний чи непарний ( 0 – парний );

- на загальну кількість голів у матчі;

-«результат першого періоду і матчу»–вимагається одночасно вгадати результат («1», «Х» , «2»)   1-го періоду  та всього матчу в цілому;

- на порівняння «Де більше», «Хто краще», порівняння  результативності періодів ;

- на індивідуальні «тотали» команд ; 

- на підсумки туру.Якщо хоч один матч туру не відбувся або не завершен – повернення ставок ;

- на індивідуальні «тотали» гравців – вгадати, чи заб’є вказаний гравець шайбу, або набере кількість очок по сумі “гол + пас” (без “покупок”). Якщо гравець не грав – повернення ставок.

17.    В усіх матчах можлива “покупка” півгола чи гола фори або тоталу. Таблиці зміни коефіцієнтів при  «покупках» публікуються  у додатках до лінії та можуть змінюватися  по рішенню контори.

ТЕНІС

18.    Пропонуються такі  види ставок:

- на перемогу гравця  в матчі;

- на перемогу одного з  гравців з урахуванням встановленої фори (по сетам), а також на конкретний рахунок  по сетах;      

- на перемогу одного з гравців з урахуванням встановленої фори в геймах; при цьому фора в геймах позначається  особливо, наприклад: (-3,5 г) ;

- на «тотал»  - кількості геймів в матчі;

19.    Якщо в матчі не було розігнано жодного очка (гейму)- повернення  ставок.

20.    Якщо гравець знявся з матчу, то вважається, що всі нерозіграні очки, гейми, сети виграв його суперник.

21.    Якщо регламент змінено (матч, що планувався з  п’яти сетів відбувся з трьох чи навпаки), то ставки  на перемогу будь-якого з учасників залишаються в силі, ставки на рахунок матчу, фори та «тотал»   підлягають поверненню.

БЕЙСБОЛ

22.    Результат матчу враховує весь  додатковий час, якщо в роздруківці не вказано інше.

23.    Пропонуються такі  види ставок:

- на перемогу однієї з команд у матчі, з урахуванням встановленої фори;

- на результат  матчу без фори;

- на «тотал»;

- на «прохід»;

- на порівняння «Де більше»,  «Хто краще»;

- на індивідуальні «тотали» команд.

- на ”парний” чи ”непарний” тотал матчу.

24.    Якщо матч не відбувся або не був закінчений в назначений день - повернення  ставок,за

винятком випадків, коли результат перерваного матчу офіційно затверджується,як остаточний.

25.    Якщо в один день команди провели між собою декілька  матчів, то зараховується результат першого матчу( згідно часу початку).

ФОРМУЛА - 1

26.    Ставки в “Формулі-1” приймаються на конкретного гонщика або команду. При цьому гонщик вважається таким, що розпочав гонку, якщо він вийшов на старт “розігрівального” кола.

27.    Пропонуються такі види ставок:

 на переможця гонки, або кваліфікації та призера

 Хто краще”. В запропонованих  парах пропонується назвати гонщика (команду), який виступить краще. При цьому кращим вважається гонщик, який зайняв більш високе місце. Якщо  обидва гонщика зійшли з дистанції, то кращим вважається гонщик,  який проїхав більше кіл (якщо обидва гонщика зійшли на одному колі - повернення ставок).

 “Доїде  -не доїде”. При цьому якщо  гонщик класифікований ,  то вважається, що він  доїхав;

 Краще коло”. Необхідно вгадати, хто з гонщиків швидше від усіх пройде будь-яке  коло гонки.

Яка команда краще в гонці”. Кращою буде вважатися команда, в якій більше класифікованих

гонщиків. При однаковій кількості класифікованих гонщиків – краща команда визначається за

сумою місць, зайнятих гонщиками цих команд. Кращою буде команда, у якої ця сума буде

меншою.

28.          Місця гонщиків визначаються за офіційним протоколом одразу по завершенню гонки.Подальші         

         дискваліфікаціі та зміни в протоколі в розрахунок не приймаються.

29.          Гонщик вважається таким, що розпочав гонку, якщо він вийшов на старт ”розігрівального” кола.

30.      Пропонується такі види ставок на кваліфікацію:

           на перемогу в підсумковій кваліфікації

          ”хто вище в кваліфікації”. При цьому кращим вважається гонщик, який зайняв більш високе місце в підсумковій кваліфікації. Якщо гонщик в кваліфікації не показав залікового часу, то всі порівняння з іншими гонщиками підлягають поверненню.

 

БІАТЛОН ТА ЛИЖНІ ГОНКИ

 

31.          Пропонується вгадати, хто з спортсменів (команда) виграє гонку, або займе призове місце.

32.      Пропонується вгадати кількість промахів спортсмена.Якщо спортмен не фінішував – повернення ставок.

33.      “Хто кращий” пропонується вгадати, який із двох вказаних у лінії спортсменів (команд) займе більш високе місце у підсумковому протоколі.

Якщо спортсмен (команда) не стартував – повернення ставок. Якщо спортсмен зійшов з дистанції і  не фінішував, то ставки на нього лишаються у силі.

34.     Місця гонщиків визначаються за офіційним протоколом одразу по завершенню гонки.Подальші         

        дискваліфікаціі та зміни в протоколі в розрахунок не приймаються.

35.     Якщо гонка перенесена на інший день – всі ставки підлягають поверненню.

ГАНДБОЛ

36.      Ставки на гандбольні матчі приймаються на основний час.

37.      Пропонуються такі  види ставок:

- на фактичний результат матчу: перемога першої команди  –«1», нічия – «Х»,
  перемога другої  команди  – «2»;

- на перемогу однієї з команд в матчу, з урахуванням встановленої для неї фори.

- на  загальний« тотал » матчу;

- на «прохід»;

- на порівняння «Де більше» , «Хто краще»;

38.      Покупок на ”тотал” і ”фору” немає.

 

ВОЛЕЙБОЛ

39.    Приймаються ставки на перемогу в матчі, або сеті.

40.    Приймаються ставки на фору по сетах або по ігрових очках.

41.    Пропонується гра на кількість ігрових очок(”тотал”) в матчі або сеті.

42.    Покупок на ”фору” і ”тотал” немає.

 

ХОКЕЙ З М’ЯЧЕМ

43.    Приймаються ставки на основний час, якщо в роздруківці не вказано інше.

44.    Пропонуються такі види ставок:

- на фактичний результат матчу: перемога першої команди –«1», нічия –«Х»,
перемога другої  команди – «2»;

- на перемогу однієї з команд з урахуванням встановленої  для неї фори ;

- на «прохід»;

- на загальний «тотал» матчу.

БІЛЬЯРД.СНУКЕР

45.    В матчах по Снукеру пропонуються такі види ставок:

-          на фактичний результат матчу: перемога першого –«1», перемога другого – «2»;

-          в залежності від регламенту турніру на нічію –«Х»,

-          на перемогу одного з гравців в матчу, з урахуванням встановленої для нього фори по партіям;

-          на загальний «тотал» матчу, що складається з зіграних партій в матчу.  

46.    Результати матчів беруться з офіційних сайтів  турніру.

47.    Якщо в матчі не було розігнано жодного очка - повернення  ставок.

48.    Якщо гравець знявся з матчу, то рахується, що всі не розіграні партіі виграв його суперник.

49.    Якщо регламент змінено, то ставки  на перемогу будь-якого з учасників залишаються в силі, ставки на рахунок матчу, фори та «тотал»   підлягають поверненню.

ВОДНЕ ПОЛО

50.    Ставки приймаються на основний час.

51.    Пропонуються такі  види ставок:

- на фактичний результат матчу: перемога першої команди  –«1», нічия – «Х»,
  перемога другої  команди  – «2»;

- на перемогу однієї з команд в матчу, з урахуванням встановленої для неї фори.

- на  загальний« тотал » матчу;

- на «прохід»;

- на порівняння «Де більше» , «Хто краще»;

52.     Покупок на ”тотал” і ”фору” немає.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА ТА ПЛАВАННЯ

53.    Приймаються ставки на переможця в кожному конкретному виді, та на призерів.

54.    ”Хто краще”. В цій грі кращим атлетом (плавцем) буде той, хто зайняв більш високе місце за ітоговим протоколом. Якщо спортсмени вибули з боротьби на попередній стадії змагань, то кращим визначається атлет, що вийшов у більш високу стадію змагань. Якщо обидва спортсмена вибули на одній стадії змагань – повернення ставок.

55.    Місця гонщиків визначаються за офіційним протоколом одразу по завершенню гонки.Подальші         

        дискваліфікаціі та зміни в протоколі в розрахунок не приймаються

АМЕРИКАНСЬКИЙ ФУТБОЛ

56.    Приймаються ставки на перемогу в матчі.

57.    Результат матчу фіксується з урахуванням додаткового часу.

58.    Пропонується гра по форі, на загальний тотал матчу та індівідуальну кількість очок кожної команди.

59.    Покупок на ”фору” і ”тотал” немає.

ІНШЕ

60.    Контора може додатково пропонувати різні види ставок для будь-якого виду спорту,

Обговорюючи умови для ставок в роздруківці лінії.

Лотерея

 

                            В розділі лотереї пропонуються наступні варіанти ставок:

 

1.      Яка буде перша кулька з номером – парна чи непарна, її номер більше чи менше 40,5.

2.      Яка буде остання кулька з номером – парна чи непарна, її номер більше чи менше 40,5.

3.      Яка буде кулька з найменшим номером – парна чи непарна. Тут пропонується два тотали 2,5 та 3,5.

4.      Яка буде кулька з найбільшим номером – парна чи непарна. Тут пропонується два тотали 77,5 та 78,5.

5.      Яка буде сума всіх номерів кульок - парна чи непарна, її тотал більше чи менше 810. Також пропонується тотал номерів кульок у діапазонах з 1 по 40 (205) та з 41 по 80 (605), якщо тотал дорівнює пропозиції – повернення ставок.

6.      Кількість кульок у діапазоні 1 – 40 (більше чи менше), якщо дорівнює – повернення. Якщо гравець вважає кількість кульок у діапазоні 41 – 80 більше, відповідно він повинен грати кількість кульок у діапазоні 1 – 40 – менше і навпаки.

7.      Більше кульок парних чи непарних, якщо дорівнює – повернення.

8.      Персональні тотали перелічених діапазонів. Результатом є кількість кульок у цьому діапазоні, якщо дорівнює – повернення.

9.      Чи випаде окремий номер. Також можна зробити ставку: яким по порядку випаде обраний номер, відповідно зі збільшенням коефіцієнту в залежності від обраного діапазону.

10.    З якого діапазона випаде перша чи остання кулька.

11.    Кулька, яка випала першою, більше за кульку, яка випала останньою – “Так” (якщо дорівнює – ставка програна) чи “Ні” (якщо дорівнює – ставка виграна). За таким же принципом можна порівнювати й інші кульки.

12.    Кулька з номером “0” є парною.

13.    До експресу між собою можна брати тільки позиції, які пов”язані з номером кульки. На інші позиції приймаються тільки одинари. В один експрес не можна включати позиціі „кулька випаде-ТАК” та „кулька випаде-НІ”.

14.    Контора може пропонувати додатково інші типи ставок, умови до яких обговорюють у роздрукованій лінії.


Copyright © 2002-2008 Sport-Shans.com